Haberler » İşadamlarından İleri Teknoloji Merkezi'ne Ziyaret RSS RSS- RSS-

İşadamlarından İleri Teknoloji Merkezi'ne Ziyaret

Kütahya'da bir grup işadamı, Dumlupınar Üniversitesi'nin İleri Teknoloji Merkezi'ni (DPÜ-İLTEM) ziyaret etti.

Kütahya'da bir grup işadamı, Dumlupınar Üniversitesi'nin İleri Teknoloji Merkezi'ni (DPÜ-İLTEM) ziyaret etti.

Kütahya'da faaliyet gösteren Kırdar Grup, Süleymanoğlu şirketleri bünyesinde bulunan Kütahya Kimya ve Özmaltaş şirketlerinden bir grup işadamı İleri Teknolojiler Merkezi'ni (İLTEM) yerinde inceledi.

DPÜ- İLTEM Müdür Yardımcısı Halit Çeliközlü, DPÜ-İLTEM Yönetim Kurulu Üyesi Yrd. Doç.Dr. Rasim Ceylantekin ve DPÜ-İLTEM bünyesinde görev yapan uzmanlar işadamlarına, DPÜ-İLTEM'de bulunan cihazlar ve laboratuvarlar hakkında bilgiler vererek, İLTEM'de hangi işlemlerin yapılabileceğini ayrıntılı bir şekilde anlattılar.

İşadamlarından oluşan heyet, Dumlupınar Üniversitesi İleri Teknolojiler Merkezi'nin Kütahya için çok büyük bir hizmet olduğunu ve bilimsel anlamda çalışan, üreten ve başaran bir Türkiye'nin her zaman güçlü olacağını ve Kütahyalı işadamları olarak özveri ile hazırlan DPÜ- İLTEM'in üniversite-sanayi işbirliğinde önemli bir işlev göreceğini kaydederek memnuniyetlerini dile getirdiler.

İşadamlarının ziyaretine Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kaan Erarslan, DPÜ-İLTEM Müdürü Doç. Dr. Alpaslan Duysak, DPÜ-İLTEM Müdür Yardımcısı Halit Çeliközlü, DPÜ-İLTEM Yönetim Kurulu Üyesi Yrd. Doç.Dr. Rasim Ceylantekin ve DPÜ-İLTEM bünyesinde görev yapan uzmanlar eşlik etti. (EFE) - KÜTAHYA

2014-02-10 13:06:10